Wikingowie rozpoczęli wojnę!

Pan Wojny Wojny wikingów Tom 13.
Wikingowie rozpoczęli wojnę! Wojna trwała pięć lat i była jedną z największych bitew w historii. Pięć tysięcy wojowników brało udział w walce, a liczba ofiar szacuje się na ponad sto tysięcy. Historia ta jest pełna niezwykłych postaci, dramatycznych wydarzeń i intrygujących tajemnic. Poznaj tę wspaniałą historię, a dowiesz się, jak to było naprawdę.

Wikingowie rozpoczęli wojnę! – Czy to koniec świata?

Wikingowie rozpoczęli wojnę! Czy to koniec świata? Wydawałoby się, że tak. Jednak naukowcy są zgodni, że to dopiero początek końca. Koniec świata nastąpi w momencie, gdy Słońce przestanie istnieć. Aby tak się stało, musiałoby dojść do wielkiego wybuchu, który zniszczyłby cały Układ Słoneczny. Na szczęście naukowcy szacują, że taki wybuch nastąpi dopiero za około 5 miliardów lat. Dla porównania – obecna wojna vikingów trwa zaledwie kilka lat.

Wikingowie rozpoczęli wojnę! – Co dalej?

Wikingowie rozpoczęli wojnę! Co dalej? Jako pierwszy atakuje król Harald. Wkracza na teren wroga i zaczyna walczyć. Jego żołnierze są gotowi do walki i chcą zwyciężyć. Niestety, pomimo ich wysiłków, przeciwnicy są silniejsi i lepiej uzbrojeni. Król Harald jest ranny i musi się wycofać. Wtedy przychodzi na pomoc jego syn, który jest bardzo dobrym wojownikiem. Dzięki jego umiejętnościom udaje się pokonać przeciwnika i zwyciężyć wojnę.